Kategorie
Etui na telefon

Jakie etui na telefon Samsung Galaxy S20?

Jakie etui na telefon Samsung Galaxy S20?

Na rynku spotkamy dużo typów telefonów – z mechaniczną klawiaturą, z klapką czy też bardziej współczesne – dotykowe. Jednakże to, co najważniejsze to fakt, iż każdy telefon powinien posiadać etui. To nie żart, nawet starsze telefony potrafiły boleśnie rozlatywać się na kawałki, kiedy niespodziewanie spotkały się z twardym podłożem. Nie wspominając o innowacyjnych sprzętach, które najzwyczajniej w świecie nie są tak trwałe (za to są znacznie bardziej kosztowne w naprawie). Właśnie dlatego nie zadziwia fakt, że dużo osób po kupnie telefonu pyta – jakie etui na telefon Samsung Galaxy S20 kupić? Postanowiliśmy pomóc w doborze – przedstawimy kilka typów etui, które z pewnością dostosują się do Twojego modelu telefonu!


Etui Dux Ducis Skin do Samsung Galaxy S20 Lite

Etui Dux Ducis Skin Samsung Galaxy S20 to najlepsze etui z klapką

Nie da się zamaskować, iż nowoczesne telefony nie są tak porządne, jak wcześniejsze modele szablonowych fonów – tutaj upadek nawet z drobnej wysokości umie uniemożliwić dalsze korzystanie z telefonu. Jeżeli chcesz chronić dwa w jednym (czyli obudowę i ekran równocześnie), najlepszym sposobem jest etui z klapką. To niedrogie oraz efektywne rozwiązanie, które masz możliwość dobrać do wielu typów telefonów. Etui jest trochę grubsze, aniżeli standardowe modele bez klapek, jednakże dzięki pobocznej zakładce, nie musisz dokupować szkła hartowanego na ekran (ale możesz, zawsze to poboczna ochrona).

Case Ringke Samsung Galaxy S20

Etui Ringke Samsung Galaxy S20

Jakie akcesorium należy zakupić natychmiast po nabyciu telefonu? Rzecz jasna, że priorytetem jest etui. Jedynie jaki model będzie pierwszorzędny? Niedrogi, niezawodny, przystosowujący wygląd i wygodę użytkowania, dobry – oto etui Ringke. Jedyne, co należy zrobić w trakcie kupna to opisać model telefonu i wybrać kolor etui (jest ich wiele, również nie ma obaw, iż Twój telefon nie będzie miał dedykowanego modelu etui, nawet w Twoim ukochanym kolorze). Na całym świecie wolno spotkać wielu użytkowników, którzy własne komórki noszą w etui tego producenta – zaufanie nie bierze się znikąd.

Pokrowiec Spigen Samsung Galaxy S20

Etui Spigen Samsung Galaxy S20

Jedną z ciekawszych propozycji jest etui Spigen. Producent ten znany jest z produkcji przetestowanych oraz cieszących się uznaniem etui do przeróżnych modeli telefonów. Zazwyczaj tui tego producenta chwalone są za jakość, wytrzymałość i niską cenę. Dodajmy do tego atrakcyjny design, poboczne możliwości (wiele etui Spiegen posiada akcesoryjne uchwyty bądź stopki, które zapewniają postawienie telefonu w poziomie) oraz bezsprzecznie solidność, która chroni telefon przed przykrymi konsekwencjami upadków. Specyficzne etui Spiegen wolno dostosować do wielu typów telefonów – bezsprzecznie etui są dedykowane pod konkretne modele.

Współcześnie możemy dopasować etui niemal do każdego telefonu – również nowszego oraz starszego. Mimo przeróżnych typów etui, ich kolorów czy konstrukcji lub też rozmiarów, nie zmienia się jedno – przeznaczenie. Przyzwoicie dobrane etui ochroni każdy telefon. Zawsze warto dobierać dodatki dedykowane pod konkretny model telefonu – szczególnie, gdy chodzi o etui czy też szkła hartowane na wyświetlacz. Wówczas mamy pełne przekonanie, że urządzenie jest w 100% zabezpieczane. Wobec tego nie zwlekaj – wypróbuj model swojego telefonu. Dobierz etui, szkło hartowane lub inne ochronne dodatki i ciesz się bezpieczeństwem użytkowania telefonu w każdych warunkach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *